אודות ״על המפה״

״על המפה״ באופן לא במפתיע התחיל מטיול, או בעצם מכמה טיולים בהם פגשנו אנשים מדהימים שעושים דברים מדהימים בכל רחבי הארץ. האיר לנו המזל וזה כמה שנים שאנו כותבים טור בילוי ונופש במגזין קטן ואיכותי בשם הלל, וכך אנחנו כל חודש יוצאים ופגושים אתכם. מהר מאוד הבנו שיש בארץ מגוון עצום עסקים בתחום הנופש והתיירות שאנשים פשוט לא מכירים. שיש פער בין היכולות המקצועיות של אנשים לבין היכולות שלהם להגיע לקהלי היעד שלהם ולהביא יותר מבקרים.

חיפשנו מקומות שניתן למצוא בהם חומר איכותי על שיווק לתיירות, ופשוט לא היו היו כאלה, ובטח לא בעברית עם דגשים לתיירות ישראלית. אז החלטנו שבמקום רק להמשיך ליעץ רק על בסיס אישי, אנחנו נרים את הכפפה וניצור מקום אחד שנותן מידע איכותי, עדכני ויישים, שכולו מוקדש לשאלה ״איך להביא יותר מבקרים?״.

הנחת היסוד שלנו היא שכולם יכולים להיותר מומחים לשיווק…. אם היה להם את הזמן להשקיע, ללמוד וליישם. מגנד אנחנו מאמינים שאנשים הטובים ביותר לשווק עסק, הם הבעלים והעובדים שלו, הם מבינים את העסק, הם מבינים את הלקוחות, ולהם יכולים עשות את זה באמת מהלב. אז המטרה שלנו היא להפוך אותכם למומחים בשיווק, ולספק לכם בצורה תמציתי רק את המידע שרלוונטי לשיווק של עסק בתחום נופש ותיירות. אנחנו מניחים שלא מעניין אותכם איתך הכי טוב למכור ביטוח רכב או בובות ברבי.

באתר תמצאו כתבות במגוון נושאים ומדרכים קצרים וממוקדים, אנחנו מוסיפים עוד כל שבוע, אז נשמח אם תרשמו ונעדכן אותכם. בעתיד הקרוב אנחנו גם נקיים סדנאות ואירועים, כולם במטרה לעזור לכם לפתוח את הצד העסקי/שיווקי של העסק. אז תרשמו ואנחנו נעדכן.

חוץ מלטייל, לפרסתנו אנו עוסקים ביועץ שיווקי לעסקים (לינדה) והפקת תכנים דיגיטלים (תומר), שזה בעיקר אתרים ווידאו לרשת. אתם מוזמנים לקרוא עוד על הצוות, שאנחנו מתכננים להרחיב, כאן.

ומי שכבר נרשתם, אתם מוזמנים לקרוא כתבה קצרה בשם ״הטעות הבסיסית של האמנים ואנשי המקצוע", באו אנחנו מתעמקים באתגר השיווק עבוד אנשי מקצוע.

לסיום אנחנו מאוד נשמח אם תשיארו תגובה ותספרו לנו מה אתם חושבים על האתר ומה הייתם רוצים לקרוא עוד ב״על המפה״,

אושר, בריאות והצלחה,

לינדה ותומר מרשל – צוות ״על המפה״

מרכז לפיתוח מנהיגות אריאל (ODT)