יעוץ ושירותים

עם האהבה שלנו לכל מה שקשור לטבע, טולים ופינוקים ואוכל טוב, והניסיון שלנו בעזרה למגוון רחב של עסקים וארגונים, אנחנו תמיד שמחים לשבת, לחשוב ולתכנן יחד את הצעדים הבאים שלכם, ואם צריך אנחנו גם נעזור לכם לוודא שהם מוצאים על הפעול נכון.

הנושאים שתוכלו להעזר באנו הם:

  • בנייה ויישום תוכנית שיווק ומכירות.
  • מיתוג: הגדרה של אישיות העסק ותרגום גרפי ומילולי שלו (לוגו, סגנון קופי וכו׳).
  • כתיבה שיווקית – יצירת טקסטים שמניעים לפועלה.

דיגיטל:

  • תכנון בניית אתר אינטרנט – מאתר תדמתי ועד למערכות מורכבות.
  • רשתות חברתיות – בחירות רשתות ושימוש נכון בהם.
  • פרסום ממומן – בחירת פלטפורמה, הקמה ותחזוק קמפיינים.
  • הפקה של תכנים דיגיטלים – וידאו, פודקאסטים ועוד…

אנו מעציעים ליווי במספר מסלולים, נשמח לשוחח והתאים לכם את המסלול הנכון עבורכם.

הדרכות

אנו מציעים מספר קורסים בתחומי השיווק והדיגיטל. החל מהרצאות הממוקדות בנושא ספציפי ועד לקרוסים מלאים המתקיימים במהלך מספר חודשים בהם אנו מלמדים עקרנות מתקדמים בשיווק ודיגיטל ומיישמים אותם יחד עם הקבוצה בעסקים שלהם. רשימת ההרצאות (חלקית):

בוקר כתיבה שיווקית לתחום התיירות והנופש – פשוט כתוב כדי למכור. איך להניע לפעולה בעזרת כוחם של מילים ולהביא את הלוקחות הנכונים שלכם לבקר אצלכם עוד בחופשה הזאת.

YouTube: וידאו אינטרנטי, שימוש נכון בכלי הכי מעניין ברשת – וידאו הוא אולי הכלי הכי פחות מנוצל היום. הקלות הבלי רגילה של יצירה והפצה + האפקטיביות שלו בהעברת מסרים / השימוש האפסי שעסקי תיירות עושים בו = מכרה זהב של תקשרות על המבקרים שלך. מה, למה ואיך בסדנא סופר מעשיית.

–  איך להפוך מפגש מזדמן ללקוח קבוע ושגריר שלך – רשתות חברתיות זה לא בשביל לייק (like) זה בשביל שחברים של מבקרים שלכם ידעו ויבאו. מה הרשתות, איך לעבוד איתם ומה התוצאות שאפשר לצפות מהם.

ניתן לתאם הרצאות במספר רב של נושאים נוספים, וכמובן שההרצאה / קרוס יותאם מראש לקהל. עמותות תיירות איזוריות מוזמנות להזמין קורסים והרצאות מסובסדות שלנו דרך משרד התיירות.